Trinkbet Finansal İşlemler

Trinkbet
Trinkbet

Trinkbet Finansal İşlemler

Trinkbet finansal işlemler, site içerisindeki yazılarla da oldukça kısa ve açıklayıcıdır. Yatırım işlemlerinin pratik oluşunun yanı sıra aynı zamanda kazancınızı çekme işlemleri de çok basit ve hızlıdır. Yazımızı okuyarak da bu konudaki bilgilere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca buna ek olarak her türlü finansal işleminiz için canlı destek hattımızla iletişime geçerek de her zaman bilgi sağlamanız mümkün olur.

 

Trinkbet Üye Ol – GİRİŞ !

Trinkbet Finansal İşlemler Nedir?

Bu işlemlerin kolay ve pratik oluşu oyuncularımız için oldukça önemlidir. Sitemizde talep gören hemen her finans yöntemi aktif şekilde kullanılabilir durumdadır.

Öncelikle, sitemizdeki çeşitli oyunlara katılabilmek ve her alanda çeşitli seçenekler sunduğumuz bonuslardan faydalanabilmek için yatırım yapmanız gerekir. Ayrıca işlemler arasında kazanmış olduğunuz tutarın çekimi de bu işlemlere dahildir. Şartlarını yerine getirdiğiniz her kazanım site kuralları çerçevesinde çekime hazır olur. 7 gün 24 saat yatırım ve çekim işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilmekte.

Buradaki en önemli unsur da yapılan tüm finansal işlemlerin güncel giriş sayfasından yapıldığına dikkat etmenizdir.

 

Trinkbet Finansal İşlemler
Trinkbet Finansal İşlemler

Trinkbet Yatırım İşlemleri

Yatırım işlemlerinde belge vermenize gerek yoktur. Bu işlemler ile özgün ya da klasik bonuslarımızdan yararlanabilmeniz mümkün. Ve ya hiç bir promosyon talebinde bulunmadan da dilediğiniz yatırım aracını kullanarak oyunlarımızı oynamaya başlayabilirsiniz.

Trinkbet sitesi yatırım konusunda belirli alt limit ve kurallara sahiptir. Örneğin; en düşük yatırım miktarı 20 TL’dir (Cepbank yöntemi ile). Yatırım yöntemlerine göre minimum yatırım miktarları Cepbank 20 TL, Payfix 25 TL,  Bitcoin 50TL, Havale/Eft 100 TL,  Papara 500 TL’dir. Maksimum yatırım sınırı bulunmamaktadır.

 

Trinkbet Para Çekme İşlemleri

Her bahis sitesinde en çok merak edilen şeylerin başında para çekme işlemleri gelir. Trinkbet sitesinde de çekim tutarı olarak minimum 100 maksimum 10000 Türk Lirası olarak belirlemiştir.

Ayrıca bilinmesi gereken şeylerden biri de; işletmemiz gerekli gördüğü durumlarda bazı evraklar talep etme hakkına sahiptir. Genel olarak ilk çekimlerde belge isteme söz konusu olabilir. Fakat bu talep her seferinde gelecek diye bir kaide de yoktur.

Öğrenmek istediğiniz her türlü finansal işlem bilgisine canlı destek hattımıza bağlanarak online olarak da öğrenebilirsiniz.